מערכת-החיסון-ומצבים-נפשיים
מערכת החיסון ומצבים נפשיים
ינואר 6, 2022
לוניסרה
לוניסרה
ינואר 20, 2022

מזל דלי

מזל דלי

מזל דלי

מזל דלי

20.01.22 – 18.02.22

בני מזל דלי, מאז 21 בדצמבר 2020, עברתם שינוי פנומנלי. זה התחיל בחיבור הגדול של צדק רחב ידיים ושבתאי מובנה, כשהשניים התאחדו במזל דלי, שילבו את כוחות העל השמימיים שלהם והאירו את השמיים עם "כוכב חג המולד". בשנה האחרונה לקחתם סיכונים במקביל בשם הצמיחה האישית ועברתם תהליך התבגרות גדול. איזה מסע פרוע זה היה. כוכבי הלכת האלה הם הפכים קוטביים: צדק רוצה סיפוק מידי, בעוד שבתאי עוסק בסיפוק מושהה. אותגרתם לצמוח בתוך מבנה וליצור בסיס בר-קיימא לרעיונות הגדולים שלכם לא רק להמריא אלא אולי אפילו ליצור מורשת.

כאשר מזל צדק נמצא במזל דגים עד 10 במאי, אתם עשויים להפיק רווחים מאחד מהפרויקטים שאתם שואפים אליהם, או לאתר מקור הכנסה חדש, בין אם מדובר בעבודה חדשה או עיסוק שעשוי להיות בשוליים אבל מייצר הכנסה צדדית רווחית. התכוננו להגדיר מחדש את "איזון עבודה \ חיים": צמתי הירח הקרמתיים נמצאים במזל שור ובעקרב לאורך 2022, יחד עם ליקויים אשר משנים משחק שיכולים לשנות את חייכם האישיים והמקצועיים. מהלך של הורות או בעלות על בית או תפקיד מנהיגותי יכולים להיות כולם על סדר היום.

אהבה

נסו לתזמן דייטים ופגישות היכרות, אם לא תיקחו יוזמה , ייתכן שהם לא יקרו. בתוך גלגל המזלות כאשר ששבתאי החרוץ מסיים את שנתו המלאה האחרונה במזל דלי, האהבה עשויה שוב לחזור ולהיות הרבה פחות מוחשית להתפתחויות אישיות. אין שום דבר רע בלהיות ללא אהבה מוחשית אבל עם מזל צדק בבית השני החושני שלכם עד ה-10 במאי (ושוב מה-28 באוקטובר עד ה-20 בדצמבר), חיבה וזוגיות בהחלט יהיו נחמדים.

ונוס מתדרדר ונחלש בבית ה-12 של הסליחה והריפוי שלכם עד ה-29 בינואר, זהו זמן רב עוצמה לעיבוד כאב סביב מערכת יחסים קודמת – או לעשות עבודה העוסקת בגורמים שיוצרים טינה במערכת יחסים קיימת. אבל זמנים סוערים לפניכם, מאדים חושק ומתנדנד לתוך מזל תאומים ואל הבית החמישי הנלהב שלכם. זאת לתהליך ממושך של שישה חודשים החל מה-20 באוגוסט. אם הקסם האישי שלכם הנמצא בהילוך איטי, הוא יחזור בעוצמה רבה – וכאשר כוכב הלכת האדום יחזור לאחור ב-30 באוקטובר (עד 12 בינואר) ), גחלים לוחשות עלולות להפוך שוב לשריפות.

קריירה וכסף

אחריות חדשה בעבודה יכולה לייצר יותר כסף בבנק. כשיופיטר האמיץ מרחיב את פוטנציאל ההשתכרות שלכם, זהו זמן יותר בטוח לקחת עוד כמה סיכונים – כמו בקשה לסטטוס קבוע של עבודה מהבית או להוביל יוזמה חדשה. חזרה לבית הספר וללימודים בכלל או לקחת כמה שיעורים או קורסים להשתלמות יכולה להציב אתכם בשכר גבוה יותר. יהיה טוב יותר לעשות את זה עם תקציב ההוצאות השוטפות, אם כי ההוצאות עלולות לחרוג אם לא תיזהרו. עם הצומת הדרומי של הקארמה במזל עקרב ואזור הקריירה שלכם, התמודדו עם הפחד שלכם מהצלחה. מחזור זה של 18 חודשים, שנמשך מ-18 בינואר 2022 ועד 17 ביולי 2023, עשוי לחשוף את הכישרונות החבויים שלכם לעולם. עם המזל והכישורים שלכם אתם עשויים לעבוד בשקט על פרויקט שלא מוכן לחשיפה פומבית. קיפצו על כל הזדמנויות פז שעשויות להגיע עם הליקויים במערכת השמש והירח ב-16 במאי וב-25 באוקטובר !

חברים ומשפחה

בעוד שבתאי התקיף והיציב באופיו עשוי למצוא אתכם משתוקקים לזמן ארוך של שקט, תשכחו מלהיות נזירים בשנת 2022. עם מזל צדק אשר מתמזג לתוך מזל טלה מ-10 במאי עד 28 באוקטובר, צפויה לכם עלייה עצומה בפופולריות. אתם תמצאו את עצמכם  יוצאים ומבלים יותר ממה שחוויתם בשנים האחרונות. החוויה ותרבות הבילוי המקומית יכולה להביא שפע של חברות וחברים חדשים. כאשר הצומת הצפוני יצטרף לשליטכם שהוא כוכב אורנוס במזל שור ב-18 בינואר, אתם עשויים להתחבר מחדש לבן משפחה חשוב או לבצע שינויים מרגשים במצב החיים שלכם שיתאימו למטרת חייכם. אם אתם לא תיקחו יוזמה תהליכים אלו לא יתקדמו, אז קחו יוזמה ותעזו הרבה יותר.

מזל דלי = Aquarius

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button